Doplnky k ČOV

Septonic 71g

SEPTONIC 71g

Je koncentrovaný enzymaticko-bakteriálny prípravok v prášku. Rozkladá a skvapalňuje Usadeniny najmä tukového charakteru v odpadovom potrubí, lapačoch tuku, vynikajúco pôsobí aj v suchom WC – latríne. Odstraňuje zápach.

Všestranný prípravok SEPTONIC stimuluje aktivitu mikroorganizmov a je určený na biodegradáciu tekutých kalov a nánosov. SEPTONIC je kanadský výrobok obsahujúci výlučne prírodné biologické látky, neobsahuje žiadne choroboplodné zárodky.

Cena: 4 balíčky, www.karcher-store-karimtech.sk

SEPTIFOS 100g

Je určený na rozklad a skvapalňovanie organických odpadov a nánosov v potrubí, sifónoch ale najmä v žumpách. Je určený aj na biologickú aktiváciu ČOV.

Pri pravidelnom používaní bakteriálnych kultúr SEPTIFOS sa predchádza usadzovaniu organických odpadov a tým aj zanášaniu vnútornej aj vonkajšej kanalizácie. V nádržiach dochádza k rozkladu , skvapalňovaniu tuhých častí a voda stráca typický kanalizačný zápach. Pri pravidelnom používaní bakteriálnych kultúr SEPTIFOS sa predchádza usadzovaniu organických odpadov a tým aj zanášaniu vnútornej aj vonkajšej kanalizácie. V nádržiach dochádza k rozkladu a skladovaniu tuhých častí a voda stráca typický kanalizačný zápach.

Cena: 4 balíčky á 25g, www.karcher-store-karimtech.sk

SEPTIFOS GEL 750 ml

Je tekutý enzymaticko-bakteriálny prípravok. Spoľahlivo uvoľňuje vodný kameň a rozpúšťa nečistoty vo WC misiach, pisoároch. Výrazne podporuje čistenie veľmi znečistených plôch ( obkladačky ). Odstraňuje zápach. Je tiež určený na odstránenie tuhých usadenín v kanalizačnom potrubí a žumpách.

Výrobky SEPTIFOS sú produktom francúzskej firmy a obsahujú výlučne biologické látky. Neobsahujú žiadne choroboplodné zárodky.